  • Rolex COSMOGRAPH DAYTONA-116518LN-0040
339.00
        SPECIAL OFFER
          Please select all product options
          Product was out of stock
          share
          这是附加信息
          这是附加信息
          Description
          Reference: 116518LN-0040
          Name: Cosmograph Daytona Yellow Gold / Cerachrom / Champagne / Oysterflex
          Movement: Rolex caliber 4130
          Hours, Minutes, Small Seconds | Chronograph, Column wheel | Chronometer
          Produced: 2017 - 2019
          Limited: No
          Case
          Materials: Ceramic, Yellow Gold
          Bezel: Tachymeter
          Glass: Sapphire
          Back: Closed
          Shape: Round
          Diameter: 40.00 mm
          Height: 12.40 mm
          Lug Width: 20.00 mm